KANIZSA TENISZCENTRUM 1. pontszerző nyílt amatőr kieséses teniszverseny

A verseny ideje: 2015.10.17. 09.00-22.00

A verseny típusa: Összesorsolásos kieséses nyílt amatőr teniszverseny

26 induló 40 mérkőzés 26 óra játék /pályánként 13 óra/

Célunk az volt, hogy a teniszkedvelők a salakpálya után szokják a benti gyorsabb pályát. Látszott, hogy voltak jó páran, akik ebben az idényben még nem játszottak ilyen körülmények között. A versenyen köszöntöttük a 2012.01.01 óta versenyeinken induló 1400. indulót aki Ombódi Károly volt, illetve a Kanizsa Teniszcentrumban induló 950. teniszezőt aki Papp Tamás volt. Örvendetes, hogy a 27 indul között 5 hölgy is nevezett és közülük ketten nagyon jól szerepeltek, Zsombor Erzsébet/ Pécsvárad/ a 4., Végh Antalné/Marcali/ 9. helyen végeztek.

A vigaszág győztese

A 8  fős vigaszágat Marton Tamás/Röpte TC/ nyerte Dr.Füle Lajosné/Energia Szabadidősport Klub/ előtt.

Mindenkinek köszönöm a sportszerű versenyzést és a türelmet, mivel reggel 9 órakor kezdtünk és 22 órakor fejeztük be. A következő versenyünk az 52. 2015.11.14-én nyílt amatőr páros verseny lesz, a kiírást a jövő héten küldöm!Üdv.: Zoli